Attīstītākā mīļdzīvnieku barības rūpnīca Eiropā

MONGE ir kontinenta visattīstītākais mīļdzīvnieku barības ražotājs: sausā barība suņiem un kaķiem, gabaliņi, pastēte, atsevišķas porcijas un paciņas, un ne mazāk kā 3 kvalitātes līmeņi katrai receptei. MONGE atrodas Monasterolo di Savigliano, Kuneo Itālijas provincē, kur atrodas visi iesaistītie departamenti: ražošana, kvalitātes kontrole, izpēte un attīstība, loģistika, mārketings un vadība.


Ar 225 spēcīgu profesionāļu komandu un 120 pārdošanas pārstāvjiem gadu pēc gada tiek nodrošināti visaugstākie apkalpošanas standarti. Tas, par ko ir kļuvusi kompānija, ir noticis, pateicoties Monge ģimenes vīzijai un ikviena tās labā strādājošā darbinieka smagajam darbam.


MONGE ražotnes platība ir 48 000 kvadrātmetru, un tai ir 30 transportlīdzekļu nodaļas, kas garantē savlaicīgu produkcijas piegādi visā pasaulē. Spēja aptvert visus izplatīšanas kanālus un apkalpošana visos tirgus līmeņos ir veicinājusi Monge grupas pastāvīgo izaugsmi pēdējos gados.


Šie ir iemesli, kāpēc arvien vairāk ģimenes ik dienu izvēlas MONGE produktu kvalitāti saviem četrkājainajiem draugiem.


Monge & C. S.p.A. ir sertificēta UNI-EN ISO 9001:2008, Sertifikāta Nr. ER-1317/2011.

MONGE produkti ir garantija mūsu mazo draugu labklājībai un veselībai.
MONGE iegulda enerģiju un investīcijas, apgūstot jaunas, dabiskas sastāvdaļas inovatīvu produktu attīstībai.


Kompānijas komandas sastāvā darbojas izpētes un attīstības departaments, kur tiek izstrādātas produktu receptes veselīgai, sabalansētai un pilnvērtīgai suņu un kaķu barībai.

Tagad jau kādu laiku prioritāte ir dzīvnieku barība, orientēta uz specifiskām vajadzībām, kuras nosaka dzīvnieku šķirne, izmērs un dzīvesveids.

Tādēļ, ka ikvienam no mūsu mazajiem draugiem, ir specifiskas vajadzības, kas atkarīgas no dažādiem aspektiem. Olbaltumvielas, ogļhidrāti, tauki, vitamīni, minerālvielas, kā arī šķiedras ir vērtīgi elementi, kas nodrošina augšanu, attīstību, kā arī uztur mūsu uzticamos kompanjonus labā kondīcijā.


Analīzes laboratorijas pētnieki arvien meklē labākās izejvielas un sastāvdaļas, lai radītu produktus, kas satur šos elementus precīzā daudzumā un attiecībās.