MONGE VetSolution Obesity

Bezgraudu diētiska barība kaķiem svara pārvaldīšanai pie liekā svara un aptaukošanās 

MONGE VETSOLUTION OBESITY FELINE ir pilnvērtīga diētiskā barība kaķiem, kas izstrādāta, lai samazinātu pārmērīgu ķermeņa svaru. Satur melones sulas koncentrātu, lai neitralizētu brīvos radikāļus, plantago sēklas, lai aizkavētu kuņģa iztukšošanos un izraisa sāta sajūtu un ksilo-oligosaharīdus (XOS), lai saglabātu zarnu mikrobiotu. Tā ir izveidota ar zemu enerģijas blīvumu.


 

 Fit-aroma® MONGE VETSOLUTION FELINE OBESITY satur Plantago sēklas (Psyllium), kurām raksturīgas šķīstošās šķiedras kā galvenā barības viela. Ir zinātniski aprakstīts, ka Plantago sēklas sastāv no neitrālu un skābu polisaharīdu maisījuma ar šķīstošu šķiedru/ nešķīstošā šķiedru attiecību 70/30. 

Šķīstošās šķiedras saskarē ar ūdeni, kas atrodas kuņģazarnu traktā, var veidot viskozu želatīna masu, kas spēj aizkavēt kuņģa iztukšošanos. Ilgstoša kuņģa iestiepšanās lēnas kustības dēļ ir viens no svarīgākajiem signāliem, kas stimulē sāta centru. Turklāt zarnu tranzīta palēnināšanās veicina gremošanas enzīmu iedarbību uz barības bolusu, īstenojot barības vielu uzsūkšanos visā zarnu traktā.

SASTĀVDAĻAS: Kaltēta vistas gaļa, tapioka, kaltētas zivis (anšovi), zirņu šķiedras, kartupeļi, kaltētas olas, zivju eļļa (laša tauki)*, kaltēta pīles gaļa, alus raugs, Plantago sēklas (1%), minerālvielas, ksilo-oligosaharīdi (XOS) 0,4%), svaigu augļu un dārzeņu pārstrādes produkti un blakusprodukti (melones sulas koncentrāts - Cucumis melo cantalupensis - superoksidedismutāzes avots 0,005%), piena olbaltumvielu pulveris. *attīrīts 99,6%, konservēts ar dabīgiem antioksidantiem.

ANALĪTISKAIS SASTĀVS: Kopproteīns: 34% - Kopšķiedra: 12% - Koptauki: 10% - Koppelni: 6,5% - Metabolizētā enerģētiskā vērtība 3146 kcal/kg (NRC 2006a).

PIEDEVAS/kg:

BARĪBAS PIEDEVAS: A vitamīns (retinilacetāts) 18 000 SV, D3 vitamīns 1 000 SV, selēns (nātrija selenīts 0,22 mg) 0,1 mg, mangāns (mangāna sulfāta monohidrāts 64 mg) 20,8 mg, varš (vara (II) sulfāta pentahidrāts 32 mg) 8,2 mg, dzelzs (dzelzs (II) sulfāta monohidrāts 210 mg) 69 mg, jods (kalcija bezūdens jodāts 6 mg) 4 mg, L-karnitīns: 260 mg.

TEHNOLOĢISKĀS PIEDEVAS: Tokoferola ekstrakti no augu eļļām.

BAROŠANAS NORĀDĪJUMI: Ieteicams lūgt veterinārārsta atzinumu pirms lietošanas. Ieteicamais lietošanas laiks: līdz tiek sasniegts ķermeņa svars un pēc tam, ja nepieciešams, lai saglabātu mērķa ķermeņa svaru. Efektīvam svara zudumam vai ideāla svara uzturēšanai, ieteicamo dienas enerģijas patēriņu nevajadzētu pārsniegt. Ieteicamās dienas barības devas gramos ir norādītas tabulā, jāsadala divās ēdienreizēs. Svaigam un tīram ūdenim vienmēr jābūt pieejamam. Tikai mājdzīvnieku barība, nav piemērota lietošanai cilvēku pārtikā.

IETEICAMĀ IKDIENAS BARĪBAS DEVA (GRAMI/DIENĀ):

Pieauguša kaķa svars (kg) 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ieteicamā deva (g/dienā)
Mēreni pārmērīgs ķermeņa svars BCS* 6-7/9 35 45 55 65 70 80 90 100 105
Smagi pārmērīgs ķermeņa svars BCS* > 8/9 30 40 45 50 55 60 70 75 80


   Atpakaļ