MONGE VetSolution Dermatosis

Bezgraudu diētiska barība kaķiem ar iekaisīgām ādas slimībām

Fit-aroma MONGE VETSOLUTION FELINE DERMATOSIS sastāvā satur Aloe vera. Par Aloe vera ekstraktu veikti zinātniski pētījumi, un ir pierādīts, ka tas spēj atjaunot ādas kolagēnu un optimizēt ādas elastību. Aloe vera veicina mikrotraumu sadzīšanu, veicinot leikocītu – endotēlija savstarpējo iedarbību un modulē interleikīna līmeņus. Tas palielina kolagēna daudzumu audu granulācijās, kā arī uzlabo saistīšanās pakāpi, veicinot III tipa kolagēna sintēzi, tādējādi uzlabojot ādas elastību.

MONGE VETSOLUTION FELINE DERMATOSIS satur IASC sertificētu Aloe vera ar minimālu 95% mannan-oligosaharīdu koncentrāciju. Mannāni tiek apēsti, bet netiek sagremoti, un asinīs parādās tieši tādā pašā veidā. Daži no Aloe vera polisaharīdiem neuzsūcas, bet pielīp pie zarnu gļotādas šūnām. Tie palīdz nodrošināt barjerfunkciju, stiprinot šūnu savienojumus, novēršot iekaisuma izraisīto “cauro” zarnu sindromu (vai paaugstinātu zarnu caurlaidību), kas iesaistīts barības alerģijas mehānismā.  

 

Indikācijas: Iekaisīgās ādas slimības, barības alerģijas, barības nepanesība, hroniska nieze, iekaisīga zarnu slimība, aizkuņģa dziedzera mazspēja, hroniska diareja.

Kontrindikācijas: Pankreatīts, hiperlipidēmija.

OLBALTUMVIELAS: bagāta ar Norvēģijas lašu olbaltumvielu hidrolizātu, kam ir zems molekulārais svars, MONGE VETSOLUTION FELINE DERMATOSIS ierobežo zarnās alergēnu uzņemšanu un nodrošina optimālu gremošanu. Lašu olbaltumvielas MONGE VETSOLUTION FELINE DERMATOSIS sastāvā tiek vispirms sagremotas ar enzīmu palīdzību, uzlabojot biopieejamību un palielinot bioaktīvo substanču potenci. Norvēģijas lašu olbaltumvielu hidrolizāts ir bagāts ar anserīnu, kas ir novērots in vivo, lai pierādītu no brīvajiem radikāļiem atbrīvojošu iedarbību, tādējādi tas darbojas kā svarīgs audu stabilizators. Norvēģijas lašu olbaltumvielu hidrolizātu un nukleotīdu garšu uzlabojošais efekts veicina optimālu barības uzņemšanu.
NEAIZSTĀJAMĀS TAUKSKĀBES: MONGE VETSOLUTION FELINE DERMATOSIS satur attīrītus lašu taukus - Ω3 taukskābju avotu. Galīgajā formulā 3 Ω / 6 Ω attiecība nepārsniedz 4, un kopējā EPA un DHA koncentrācija ir vismaz 0,46%.
ENERĢIJA: OGĻHIDRĀTI 29%, OLBALTUMVIELAS 31%, TAUKI 40%.


Sastāvs:  Hidrolizētas lašu olbaltumvielas (16%), manioka (tapioka), kartupeļi, tauki, kaltēta vistas gaļa, burkānu pulveris, cāļu tauki (konservēti ar tokoferolu un rozmarīna ekstrakta maisījumu), nešķīstošas zirņu šķiedras, kaltētas zivis (anšovi), lašu tauki, DL-metionīns, vitamīni, alus raugs, ksilo-oligosaharīdi (0,4%), minerālvielas, mikroelementi (ieskaitot helatizētos mikroelementus), Aloe vera (0,06%), taurīns, L-karnitīns, liofilizēta melone (0,005% - Super Oksīdu Dismutāzes avots).  

Analītiskais sastāvs: Neapstrādātas olbaltumvielas: 32%, Tauku saturs: 19%, Neorganiskā matērija: 6,4%, Neapstrādātas šķiedras: 5,0%, Omega 3: 0,75%, Omega 6: 3,0%. Uz kg: L-karnitīns: 100 mg.
Barības piedevas (uz kg):   A vitamīns (retinilacetāts): 25000 IV, D3 vitamīns (holekalciferols): 1500 IV,  E1 (Dzelzs): 143 mg, E2 (jods): 2 mg, E4 (varš): 12 mg, E5 (mangāns): 30 mg, E6 (cinks): 150 mg, E8 (selēns): 0,45 mg, Antioksidanti. Tehnoloģiskās piedevas (uz kg): Tokoferola un rozmarīna ekstrakta dabisks maisījums.

INSTRUKCIJAS LIETOŠANAI: var izbarot sausā veidā vai samitrinātu ar siltu ūdeni. Dienas devas var būt dažāds, atkarībā no kaķa specifiskajām vajadzībām. Svarīgi, lai jūsu kaķim pastāvīgi ir pieejams tīrs un svaigs dzeramais ūdens. Uzglabāt aukstā, sausā vietā.


Ieteicamās devas (g/dienā)

Pieauguša kaķa svars (kg)2345678910
Siluets - Vājš 304050556070809095
Siluets – Norma 253545506065758090
Siluets – Liekais svars
253540505560707580

Ieteicamā dienas deva gramos dienā, pieejama nepārtraukti vai izbarojama vismaz 3 maltītēs. 

Informācija par produktu 
   Atpakaļ