Monge, kopš 1963. gada Itālijas lolojumdzīvnieku barības vēsture

Panākumi skaitļos

Monge grupa ir Itālijas lielākais kaķu un suņu barības ražotājs.

Mājdzīvnieku barības rūpnīcā Monasterolo di Savigliano, Itālijas provincē Kuneo, atrodas visas nodaļas: ražošana, kvalitātes kontrole, pētniecība un izstrāde, loģistika, mārketings un galvenais birojs. Gadu no gada visaugstāko apkalpošanas standartu nodrošina 300 profesionāļu komanda un 120 tirdzniecības pārstāvji. Tas, par ko uzņēmums ir kļuvis, ir neparasts apliecinājums Monge ģimenes vīzijai un smagi ieguldītajam darbam. 
Galvenā ražotne Monasterolo di Savigliano, ieskaitot ražošanu un loģistiku, aizņem 55 000 kvadrātmetru platību, un tās autoparkā ir 36 transportlīdzekļi, kas garantē savlaicīgu piegādi visā Itālijā.
Spēja aptvert visus izplatīšanas kanālus un apkalpot visus tirgus līmeņus ir bijusi Monge grupas pastāvīgās izaugsmes pamatā gadu gaitā. 
Šie faktori ir iemesls, kāpēc arvien vairāk Itālijas ģimeņu katru dienu izvēlas Monge produktu kvalitāti saviem četrkājainajiem draugiem.


.

Eiropā vismodernākā sausās barības sistēma lolojumdzīvniekiem

Monge Group ir izvirzījusi mērķi garantēt kaķu un suņu veselīgu uzturu ar produktiem, kas atbilst visām to uztura prasībām.

Kopš 2013. gadā tika atvērta jaunā sausās barības ražotne, sausās barības ražošana ir sasniegusi jaunus apjomus ar tikpat augstiem kvalitātes un uzturvērtības standartiem. 
Visas nozares un viss ražošanas process, sākot no izejvielu atlases līdz pat ražošanai un produktu iepakošanai, tiek veikts galvenajā MONGE ražotnē Monasterolo di Savigliano. 
Īsta revolūcija lolojumdzīvnieku barībā Itālijā.

Vēsture

Monge radās 1963. gadā pēc Baldassare Monge intuīcijas.

Tā bija liela likme, jo tā ieviesa jaunu suņu un kaķu ēdināšanas koncepciju Itālijā, kā arī lieliska ziņa tiem, kas mīlēja savus mājdzīvniekus un vēlējās to labsajūtu. Tajos gados Itālijā notika lielas pārmaiņas. Miljoniem itāļu pārcēlās no laukiem uz pilsētām. Mūsu četrkājainie draugi kļuva par mājsaimniecību daļu, kam bija nepieciešama arvien lielāka aprūpe un uzmanība. Baldassarre Monge saprata, ka ir nepieciešamas pārmaiņas suņu un kaķu ēdināšanā, jo viņu uztura vajadzības ļoti atšķiras no cilvēku uztura vajadzībām. Tā uzņēmums gadu gaitā nepārtraukti attīstījās, ieguldot inovācijās, pētniecībā un kvalitātē, strādājot ar ārvalstu tirgiem un ieviešot jaunu produktu koncepciju Itālijā, un ieguva rekordus ne tikai mūsu valstī, bet arī visā Eiropā. Tas ir nepārtraukts izaicinājums, kuram ir apņēmības pilnas jaunās ģimenes paaudzes un nozīmīgi nozares profesionāļi, kurus Baldassare Monge aicināja sniegt savu ieguldījumu ar apņēmību un aizrautību.

Lūk, uzņēmuma, kas no tā laika līdz pat šim brīdim ir piedāvājis garšīgus, veselīgus un sabalansētus produktus suņiem un kaķiem, pagātnes pavērsieni.

1963 Monge s.a.s. ir dzimis 1963. gadā Monasterolo di Savigliano, Kuneo provincē. Tā bija pirmā Itālijā, kas sāka ražot mitro barību.
1968 gadā sāka ražot mitru konservu barību.
1975 gadā Monge ieviesa viegli atveramas konservu kārbas. Vēl viens Itālijas pirmavots.
1989 gads Pirmie mitrie pārtikas produkti paliktņos.
1994 Šis ir absolūti pirmais gads Eiropā: suņu kodumi pirmo reizi tiek cepti krāsnī.
2004 gads Jaunās rūpnīcas atklāšana mitrās barības konservu ražošanai.
2008 Vēl divi Eiropas pirmatskaņojumi: pirmo kaķu paku ražošana un konservu kārbu ķēdes ražošanas uzsākšana.
2009 Izlaiž jaunu Monge Superpremium produktu klāstu, kas paredzēts īpaši specializētajiem veikaliem.
2010 Citi superpremium jaunumi kaķiem - LeChat Natural Paté un LeChat Natural Packets.
2011 LeChat un Special Dog ienāca super premium segmentā ar Excellence līnijām mazumtirdzniecībai.
2013 Jaunās sausās barības ražotnes, modernākās Eiropā, atklāšana.
2014 gadā tika ieviests jaunais Gemon High Premium Quality, kas ļāva efektīvi apkalpot visus labākos specializētos veikalus.
2016 gads Monge piedāvājums paplašinās ar 2 jaunām produktu līnijām: Monge Bwild un Monge VetSolution.
2018 Jaunas receptes Monoprotein, kura sastāvā ir tikai viens dzīvnieku izcelsmes proteīns.
2019 Monge VetSolution ir pilnīgs klāsts, jo tiek piedāvāta arī mitrā barība.
2020 BWild Grain Free un Low Grain marķējumi laisti tirgū.


Privātā etiķete

Šobrīd Monge eksportē produkciju uz vairāk nekā 80 pasaules valstīm, piedāvājot savu ilgo un veiksmīgo pieredzi Itālijas un starptautiskajiem uzņēmumiem, kas vēlas izstrādāt savus mitras un sausas barības produktus.
Jau daudzus gadus mēs esam vadošo uzņēmumu rūpnieciskais partneris, jo īpaši lielo hipermārketu ķēžu nozarē.
Mūsu produktus un pakalpojumus var pielāgot, sākot no pētniecības un izstrādes sākuma posma līdz pat ražošanai un iepakošanai, un visus šos produktus un pakalpojumus inovatīvi izstrādā un kvalitātes kontroli veic mūsu pētniecības un izstrādes komanda.
Mūsu veterinārās uztura eksperti seko līdzi mūsu partneriem soli pa solim, tostarp sniedz atbalstu pēc ražošanas.