MONGE VetSolution Diabetic

Bezgraudu diētiska barība kaķiem ar diabētu, lieko svaru 

Fit-aroma MONGE VETSOLUTION FELINE DIABETIC sastāvā satur Psyllium sēnalas, kas aizkavē kuņģa iztukšošanos un modulē barības sastāvdaļu uzsūkšanos zarnās. Postprandiālā hiperglikēmija kaķiem ir mazāk izteikta, tomēr tās samazināšana var novest pie mazākas vajadzības pēc eksogēnā insulīna.

Psyllium ir tilpumu palielinošs caurejas līdzeklis, un tajā gan šķiedru, gan gļotu ir daudz. Psyllium veiksmīgi normalizē glikēmiskos parametrus diabēta gadījumā. Psyllium ietekme uz glikēmiju un hormonu parametriem nav izskaidrojama ar svara samazināšanos vai samazinātu barības uzņemšanu, bet ar kavētu barības vielu uzsūkšanos, ko veicina Psyllium sēnalu veidotā želejveidīgā substance zarnās.
Psyllium sēnalas ir samaltas un integrētas granulas apvalkošanas rūpnieciskā procesa stadijā, lai optimizētu efektivitāti, neietekmējot barības garšu.
  

 

Indikācijas: Diabēts, liekais svars.

Kontrindikācijas: Grūsnība, laktācija, augšana.

OLBALTUMVIELAS: MONGE VETSOLUTION FELINE DIABETIC sastāvā ir olbaltumvielu avoti, bagāti ar insulinogēnām aminoskābēm: arginīnu, leicīnu, fenilalanīnu un tirozīnu. Palielinātais taurīna līmenis palīdz cīnīties ar diabēta komplikācijām (neiropātija, retinopātija, nieru mazspēja u.c.).
OGĻHIDRĀTI: Relatīvi augstais tapiokas glikēmiskais indekss tiek regulēts ar ierobežotu gēla veidošanu, kā arī samazinātu uzsūkšanos, ko izraisa Psyllium veidotās gļotas.
MINERĀLVIELAS: Kopš diabēts ir daudz biežāk sastopams veciem kaķiem (par 73% procentiem palielinās risks kaķiem, kuri ir vecāki par 7 gadiem) jutīgiem pret nieru mazspēju, fosfors ir relatīvi mazākā daudzumā, salīdzinot ar uzturošajām barībām.
ENERĢIJA: OGĻHIDRĀTI 36%, OLBALTUMVIELAS 39%, TAUKI 25%.

 

Sastāvs:  Kaltēta vistas gaļa, manioka (tapioka), hidrolizētas lašu olbaltumvielas, kaltēti zirņi, nešķīstošas zirņu šķiedras, kaltēta pīles gaļa, alus raugs, DL-metionīns, cāļu tauki (konservēti ar tokoferolu un rozmarīna ekstrakta maisījumu), lašu tauki, kartupeļu olbaltumvielu koncentrāts, vitamīni, ksilo-oligosaharīdi (0,4%), minerālvielas, psyllium sēnalas, mikroelementi (ieskaitot helatizētos mikroelementus), taurīns, Yucca schidigera, L-karnitīns, liofi lizēta melone (0,005% - Super Oksīdu Dismutāzes avots).  

Analītiskais sastāvs: Neapstrādātas olbaltumvielas: 35%, Tauku saturs: 10%, Neorganiskā matērija: 7,0%, Neapstrādātas šķiedras: 8,0%. Uz kg: L-karnitīns: 100 mg, Metabolizējamā enerģija*: 3600 kcal. *(Modifi cēts ATWATER vienādojums).
Barības piedevas (uz kg): A vitamīns (retinilacetāts): 25000 IV, D3 vitamīns (holekalciferols): 1750 IV, E1 (Dzelzs): 176 mg, E2 (jods): 2,0 mg, E4 (varš): 14 mg, E5 (mangāns): 32 mg, E6 (cinks): 150 mg, E8 (selēns): 0,28 mg, Antioksidanti. Tehnoloģiskās piedevas (uz kg): Tokoferola un rozmarīna ekstrakta dabisks maisījums.

INSTRUKCIJAS LIETOŠANAI: var izbarot sausā veidā vai samitrinātu ar siltu ūdeni. Dienas devas var būt dažāds, atkarībā no kaķa specifiskajām vajadzībām. Svarīgi, lai jūsu kaķim pastāvīgi ir pieejams tīrs un svaigs dzeramais ūdens. Uzglabāt aukstā, sausā vietā.


Ieteicamās devas (g/dienā)

Pieauguša kaķa svars (kg)2345678910
Siluets - Vājš 3040506070758595100
Siluets – Norma 304045656070808595
Siluets – Liekais svars
253545506065758090

Ieteicamā dienas deva gramos dienā, pieejama nepārtraukti vai izbarojama vismaz 2 maltītēs. Pastāvīga barības pieejamība rosina kaķi palielināt maltīšu skaitu, tādējādi ierobežojot hiperglikēmiju pēc ēšanas.

 

Informācija par produktu 
   Atpakaļ