MONGE VetSolution Gastrointestinal

Bezgraudu diētiska barība kaķiem ar akūtu un hronisku gastroenterītu, kolītu 

MONGE VETSOLUTION FELINE GASTROINTESTINAL sastāvā Fit-aroma satur dabisku zirgkastaņas ekstraktu, kam ir spazmolītiska iedarbība, ko izraisa holīnerģisko receptoru un kalcija kanālu modulācija zarnu šūnu līmenī. Fit-aroma MONGE VETSOLUTION FELINE GASTROINTESTINAL sastāvā piemīt audus savelkošas īpašības, kas palēnina zarnu peristaltiku un uzlabo gremošanas fermentu darbību.
Zirgkastaņas labvēlīgā ietekme ir saistīta ar tās galveno komponentu escīnu. Escīns uzlabo situāciju zarnu gļotādas bojājumu gadījumos un uzlabo cieši piekļauto (tight junction) proteīnu ekspresiju, liecinot, ka zirgkastaņas ekstrakts efektīvi nomāc akūtu iekaisumu.

Fit-aroma efektivitāte MONGE VETSOLUTION FELINE GASTROINTESTINAL sastāvā ir uzlabota pateicoties papildus kaķu barībā iekļautajiem Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum un Streptococcus thermophilus tindalizētiem, inaktivētiem celmiem, parasinbiotiskajai koncepcijai (paraprobiotiķi + prebiotiķi). Tindalizētie, inaktivētie celmi ir rezistenti pret gremošanas sulām, gremošanas fermentiem un žultsskābi, tādējādi tie spēj saistīties ar zarnu epitēliju un konkurēt ar potenciāli kaitīgām baktērijām. Pēdējie pētījumi ir pierādījuši šīs koncepcijas priekšrocības attiecībā uz lokālo imunitāti. 
   

Indikācijas: Akūts un hronisks gastroenterīts, kolīts, aizcietējums, malabsorbcija - gremošanas traucējumi, diareja, nelielas infekcijas baktēriju savairošanās, eksokrīnā aizkuņģa dziedzera mazspēja, pankreatīts, atveseļošanās.

Kontrindikācijas: Grūsnība, laktācija, augšanas periods.

OLBALTUMVIELAS: MONGE VETSOLUTION FELINE GASTROINTESTINAL sastāvā ir hidrolizētas lašu olbaltumvielas, kas ierobežo gremošanas trakta pārslogošanu un nodrošina labu sagremojamību.
TAUKI: Lai ierobežotu gremošanas trakta pārslogošanu un taupītu enerģiju, kas ir nepieciešama epitēlija reģenerācijai, MONGE VETSOLUTION FELINE GASTROINTESTINAL ir piesātināta ar enerģiju (3980 kcal/kg).
MINERĀLVIELAS: salīdzinot ar uzturošajām barībām, elektrolītu daudzums MONGE VETSOLUTION CANINE GASTROINTESTINAL sastāvā ir palielināts, lai kompensētu palielināto ūdens zudumu un nodrošinātu intracelulārā ūdens daudzumu šūnas iekšienē.
ENERĢIJA: OGĻHIDRĀTI 27%, OLBALTUMVIELAS 30%, TAUKI 43%.

Sastāvs: Kaltēta cūkas gaļa, manioka (tapioka), kartupeļi, hidrolizētas lašu olbaltumvielas, cāļu tauki (konservēti ar tokoferolu un rozmarīna ekstrakta maisījumu), tauki, nešķīstošas zirņu šķiedras, lašu tauki, kaltēti zirņi, kaltētas zivis (anšovi), vitamīni, minerālvielas, ksilo-oligosaharīdi (0,4%), ananāsu stumbri, mikroelementi (ieskaitot helatizētos mikroelementus), taurīns, zirgkastaņas ekstrakts (0,01%), sausais Lactobacillus acidophilus, sausais Lactobacillus casei, sausais Lactobacillus plantarum, sausais Streptococcus thermophilus, liofi lizēta melone (0,005% - Super Oksīdu Dismutāzes avots).
Analītiskais sastāvs: Neapstrādātas olbaltumvielas: 32%, Tauku saturs: 20%, Neorganiskā matērija: 6,9%, Neapstrādātas šķiedras: 5,0%, Nātrijs: 0,40%, Kālijs: 1,20%. Uz kg: L-karnitīns: 100 mg.
Barības piedevas (uz kg): A vitamīns (retinilacetāts): 25000 IV, D3 vitamīns (holekalciferols): 1500 IV, E1 (Dzelzs): 122 mg, E2 (jods): 2,2 mg, E4 (varš): 12 mg, E5 (mangāns): 30 mg, E6 (cinks): 150 mg, E8 (selēns): 0,28 mg, Antioksidanti. Tehnoloģiskās piedevas (uz kg): Tokoferola un rozmarīna ekstrakta dabisks maisījums.

INSTRUKCIJAS LIETOŠANAI: var izbarot sausā veidā vai samitrinātu ar siltu ūdeni. Dienas devas var būt dažāds, atkarībā no kaķa specifiskajām vajadzībām. Svarīgi, lai jūsu kaķim pastāvīgi ir pieejams tīrs un svaigs dzeramais ūdens. Uzglabāt aukstā, sausā vietā.


Ieteicamās devas (g/dienā)

Pieauguša kaķa svars (kg)2345678910
Siluets - Vājš 304045556570809095
Siluets – Norma 253545506066758090
Siluets – Liekais svars
253040505560707580

Ieteicamā dienas deva gramos dienā, pieejama nepārtraukti vai izbarojama vismaz 3 maltītēs. 

Informācija par produktu 
   Atpakaļ