MONGE VetSolution Obesity

Bezgraudu diētiska barība kaķiem svara pārvaldīšanai pie liekā svara un aptaukošanās 

Fit-aroma MONGE VETSOLUTION FELINE OBESITY sastāvā satur Psyllium sēnalas, kas aizkavē kuņģa iztukšošanos, tādējādi simulē sāta sajūtu. Kaķiem kuņģa iztukšošanās laiks pēc badošanās ir aptuveni 25 minūtes. Kuņģa un zarnu trakta piepildījuma pakāpe ir viens no svarīgākajiem signāliem no gremošanas trakta, lai iestātos sāta sajūta.
Pieaugušiem kaķiem ir nosliece uzturēt konstanti regulētu vielmaiņu nedēļu vai ilgāk, bet, kad barības uzņemšana tiek ierobežota, bazālās vielmaiņas ātrums samazinās, kas liek zaudēt svaru.

Psyllium sēnalas ir neitrālu un skābu polisaharīdu maisījums ar šķīstošo/nešķīstošo šķiedru attiecību 70/30. Būdama apjomu palielinoša viela, Psyllium sēnalas uzsūc ūdeni un piepilda zarnas ar želejai līdzīgu masu.
Psyllium mehāniskā darbība aizkavē uzturvielu uzsūkšanos, kavējot postprandiālo hiperglikēmiju, kas, lai gan kaķiem ierobežota, veicina insulīna rezistences un cukura diabēta riska attīstību.
Psyllium sēnalas ir samaltas un integrētas granulas apvalkošanas rūpnieciskā procesa stadijā, lai optimizētu efektivitāti, neietekmējot barības garšu. 

 

Indikācijas: Svara menedžments kaķiem ar aptaukošanos un lieko svaru.

Kontrindikācijas: Kaķēni, grūsnas vai laktējošas kuces, atveseļošanās periods.

OLBALTUMVIELAS: lielā olbaltumvielu un kaloriju attiecība MONGE VETSOLUTION FELINE OBESITY ierobežo neto enerģijas uzņemšanu un optimizē sāta sajūtu ar jūras peptīdu apetīti nomācošu darbību.
NEPIECIEŠAMĀS TAUKSKĀBES: Mazā Ω6/Ω3 attiecība (< 4), ir vērsta uz to, lai apkarotu un ierobežotu klasisko aptaukošanos, kas saistīta ar hronisku iekaisumu.
MINERĀLVIELAS: Visas nepieciešamās barības vielas ir palielinātas saistībā ar enerģiju, lai apmierinātu vajadzību pēc barības vielām svara samazināšanas laikā.
ENERĢIJA: OGĻHIDRĀTI 32%, OLBALTUMVIELAS 23%, TAUKI 25%.

Sastāvs:   Kaltēta vistas gaļa, manioka (tapioka), hidrolizētas lašu olbaltumvielas, kartupeļu olbaltumvielu koncentrāts, nešķīstošas zirņu šķiedras, kartupeļi, kaltētas zivis (anšovi), alus raugs, cāļu tauki (konservēti sr tokoferolu un rozmarīna ekstrakta maisījumu), lašu tauki, kaltēti zirņi, vitamīni, psyllium sēnalas, ksilo-oligosaharīdi
(0,4%), minerālvielas, mikroelementi (ieskaitot helatizētos mikroelementus), taurīns, L-karnitīns, liofi lizēta melone (0,005% - Super Oksīdu Dismutāzes avots).

Analītiskais sastāvs: Neapstrādātas olbaltumvielas: 38%, Tauku saturs: 10%, Neorganiskā matērija: 7,2%, Neapstrādātas šķiedras: 8,0%. Uz kg: L-karnitīns: 100 mg, Metabolizējamā enerģija: 3190 kcal.* (Modifi cēts ATWATER vienādojums).
Barības piedevas (uz kg):   Barības piedevas: A vitamīns (retinilacetāts): 25000 IV, D3 vitamīns (holekalciferols): 1500 IV, E1 (Dzelzs): 140 mg, E2 (jods): 3 mg, E4 (varš): 8 mg, E5 (mangāns): 21 mg, E6 (cinks): 95 mg, E8 (selēns): 0,28 mg, Antioksidanti.  Tehnoloģiskās piedevas (uz kg): Tokoferola un rozmarīna ekstrakta dabisks maisījums.

INSTRUKCIJAS LIETOŠANAI: var izbarot sausā veidā vai samitrinātu ar siltu ūdeni. Dienas devas var būt dažāds, atkarībā no kaķa specifiskajām vajadzībām. Svarīgi, lai jūsu kaķim pastāvīgi ir pieejams tīrs un svaigs dzeramais ūdens. Uzglabāt aukstā, sausā vietā.


Ieteicamās devas (g/dienā)

Pieauguša kaķa svars (kg)2345678910
Siluets – Liekais svars 30455565708090100105
Siluets – Aptaukošanās
354045505560707580

Ieteicamā dienas deva gramos dienā, pieejama nepārtraukti vai izbarojama vismaz 3 maltītēs. 

Informācija par produktu 
   Atpakaļ