MONGE VetSolution Renal

Bezgraudu diētiska barība kaķiem ar hronisku nieru mazspēju, anoreksiju, nepietiekamu uzturu 

Fit-aroma MONGE VETSOLUTION FELINE RENAL sastāvā satur zaļās tējas polifenolus. Zaļās tējas polifenolus (epigallocatechin gallate - EGCG, katehīni) raksturo spēcīga antioksidatīva un pretiekaisuma iedarbība.
EGCG var izbeigt nefrotoksicitāti, apspiežot leikocitozi, sistēmisku iekaisumu, oksidatīvo stresu un tā sekas. EGCG ievērojami ietekmē nieru hipertensiju un veicina audu reģenerāciju.
Katehīni MONGE VETSOLUTION FELINE RENAL sastāvā atbrīvo no brīvo radikāļu radītā oksidatīvā stresa un samazina šūnu bojājumus nieru epitēlijā, ierobežojot urēmisko toksīnu un NO (slāpekļa oksīda) veidošanos. Katehīni vienlaikus radikāli palielina šo enzīmu aktivitāti. Arī uzlabo renālo cirkulāciju un nieru darbību, kā arī novērš glikogēna uzkrāšanos nieru kanāliņos, pazeminot glikozes līmeni asinīs.

Lai gan dabisko polifenolu uzsūkšanās ir ierobežota, absorbētā frakcija tiek transportēta uz aknām un nierēm. Kombinācijā ar albumīnu, polifenoli, kuri tiek modifi cēti aknās, tiek izvadīti ar urīnu un žulti.
Polifenoli MONGE VETSOLUTION FELINE RENAL sastāvā ierobežo kuņģa un zarnu baktēriju deģenerāciju, optimizējot barības vielu izmantošanas efektivitāti.
  

 

Indikācijas: Hroniska nieru mazspēja, anoreksija, nepietiekams uzturs, metabolā acidoze.

Kontrindikācijas: Augšana, grūsnība un laktācija.

OLBALTUMVIELAS: Lai gan notiekošās debates par ideālu olbaltumvielu līmeni un nieru mazspēju ir pretrunīgas, MONGE VETSOLUTION FELINE RENAL sastāvā ir vidējs daudzums, lielākoties dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielu, lai pasargātu glomerulu fi ltrāciju un optimāli saglabātu veselus nefronus.
NEAIZSTĀJAMĀS TAUKSKĀBES: MONGE VETSOLUTION FELINE RENAL ir bagāta ar Ω3 taukskābēm, kas ierobežo nieru hipertensiju, veicina glomerulu fi ltrāciju un novērš iekaisumu (Ω6/ Ω3 < 6).
MINERĀLVIELAS: MONGE VETSOLUTION FELINE RENAL sastāvā ir maz fosfora (0,3%) lai ierobežotu hiperfosfatēmiju un palēninātu nieru mazspējas attīstību.
ENERĢIJA: OGĻHIDRĀTI 34%, OLBALTUMVIELAS 23%, TAUKI 43% .

Sastāvs:   Hidrolizētas lašu olbaltumvielas (16%), manioka (tapioka), kartupeļi, tauki, kaltēta cāļu gaļa, burkānu pulveris, cāļu tauki (konservēti ar tokoferolu un rozmarīna ekstrakta maisījumu), nešķīstošas zirņu šķiedras, kaltētas zivis (anšovi), lašu tauki, DL-metionīns, vitamīni, alus raugs, ksilo-oligosaharīdi (0,4%), minerālvielas, mikroelementi (ieskaitot helatizētos mikroelementus), zaļās tējas ekstrakts (0,15%), taurīns, L-karnitīns, liofi lizēta melone (0,005% - Super Oksīdu Dismutāzes avots).
Analītiskais sastāvs: Neapstrādātas olbaltumvielas: 32%, Tauku saturs: 19%, Neorganiskā matērija: 6,4%, Neapstrādātas šķiedras: 5,0%, Omega 3: 0,75%, Omega 6: 3,0%. Uz kg: L-karnitīns: 100 mg.
Barības piedevas (uz kg):   A vitamīns (retinilacetāts): 25000 IV, D3 vitamīns (holekalciferols): 1500 IV, E1 (Dzelzs): 143 mg, E2 (jods): 2 mg, E4 (varš): 12 mg, E5 (mangāns): 30mg, E6 (cinks): 150 mg, E8 (selēns): 0,45 mg, Antioksidanti. Tehnoloģiskās piedevas (uz kg): Tokoferola un rozmarīna ekstrakta dabisks maisījums.

INSTRUKCIJAS LIETOŠANAI: var izbarot sausā veidā vai samitrinātu ar siltu ūdeni. Dienas devas var būt dažāds, atkarībā no kaķa specifiskajām vajadzībām. Svarīgi, lai jūsu kaķim pastāvīgi ir pieejams tīrs un svaigs dzeramais ūdens. Uzglabāt aukstā, sausā vietā.


Ieteicamās devas (g/dienā)

Pieauguša kaķa svars (kg)2345678910
Siluets - Vājš 304045556570808595
Siluets – Norma 253545506065758085
Siluets – Liekais svars
253040505560707580

Ieteicamā dienas deva gramos dienā, pieejama nepārtraukti vai izbarojama vismaz 3 maltītēs. 

Informācija par produktu 
   Atpakaļ