MONGE VetSolution Urinary Oxalate

Bezgraudu diētiska barība kaķiem ar oksalātu kristāliem un oksalātu urīnakmeņiem 

Fit-aroma MONGE VETSOLUTION FELINE URINARY OXALATE sastāvā satur zaļās tējas polifenolus. Kalcija oksalātu urīnakmeņi recidīvs notiek aptuveni pēc 6 mēnešiem 10% gadījumu, un pēc 12 mēnešiem 35% gadījumu. Profi lakses mērķis ir samazināt kalcija oksalātu daudzumu, samazinot kalcija un oksalātu koncentrāciju, vienlaikus palielinot urīna apjomu, ar nolūku izkliedēt minerālus un uzturēt sārmainu urīna pH.
Kopš antioksidantu terapija pasargā no kalcija oksalātu precipitācijas nierēs un samazina oksalātu ekskrēciju dzīvniekiem ar noslieci uz urīnakmeņu veidošanos, kalcija oksalātu kristālu uzkrāšanās urīnakmeņos tiek profi laktēta ar brīvo radikāļu piesaistītājiem, pasargājot membrānu no brīvo radikāļu izraisītajiem bojājumiem.
 

Fit-aroma MONGE VETSOLUTION FELINE URINARY OXALATE sastāvā satur zaļās tējas polifenolus, kas palīdz stimulēt glomerulārās fi ltrācijas apjomu un palielināt urīna apjomu, tādējādi izkliedējot minerālu koncentrāciju un samazinot kristālu izveidošanās risku.
Zaļās tējas piedeva samazina urīna oksalātu ekskrēciju un ierobežo urīna glutamiltranspeptidāzes un N-acetilglikozaminidāzes altivitāti, kas abas ir spēcīgas urīna glikozaminoglikāna slāņa pasargāšanai urīnpūšļa epitēlijā. 

 

Indikācijas: Oksalātu kristāli un oksalātu urīnakmeņi, idiopātisks cistīts (sāpīga urīnpūšļa sindroms, intersticiālais cistīts).

Kontrindikācijas: Struvītu urīnakmeņi, grūsnība, laktācija, augšana.

OLBALTUMVIELAS: Kopš liekais svars palielina oksalātu urīnakmeņu recidīva risku, olbaltumvielu saturā MONGE VETSOLUTION FELINE URINARY OXALATE barībā dominē augu izcelsmes (dzīvnieku un augu olbaltumvielu attiecība ir 2,5), kombinācijā ar karnitīnu, nodrošina optimālu ķermeņa svaru un palīdz to saglabāt (olbaltumvielas / kcal 84).
MINERĀLVIELAS: Kalcija izdalīšanās ar urīnu kaķiem nozīmē ievērojamu atkarību no barības faktoriem, un tas galvenokārt tiek regulēts ar izmaiņām uzsūkšanās procesā zarnās un ne ar izdalīšanos caur nierēm. Augstāka kalcija koncentrācija zarnās (0,6 – 1,5%) palielina kompleksāciju starp kalciju un oksalātu, samazinot to uzsūkšanos zarnās un izdalīšanos caur nierēm, tādējādi samazinot kalcija oksalātu vai citu kalciju saturošu kristālu vai akmeņu veidošanās risku.
ENERĢIJA: OGĻHIDRĀTI 34%, OLBALTUMVIELAS 33%, TAUKI 33%.  

Sastāvs:  Hidrolizētas lašu olbaltumvielas, manioka (tapioka), kartupeļi, kaltēta cāļu gaļa, kartupeļu olbaltumvielu koncentrāts, kaltēti zirņi, pīļu tauki, burkānu pulveris, lašu tauki, nešķīstošas zirņu šķiedras, ananāsi, kālija citrāts, vitamīni, minerālvielas, apelsīnu ekstrakta pulveris, ksilo-oligosaharīdi (0,4%), mikroelementi (ieskaitot helatizētos mikroelementus), zaļās tējas ekstrakts (0,015%), taurīns, L-karnitīns, liofi lizēta melone (0,005% - Super Oksīdu Dismutāzes avots).
Analītiskais sastāvs: Neapstrādātas olbaltumvielas: 33%, Tauku saturs: 15%, Neorganiskā matērija: 6,5%, Neapstrādātas šķiedras: 2,5%, Kalcijs: 1,0%, Fosfors: 0,8%, Nātrijs: 0,18%, Magnijs: 0,07%,  Kālijs: 1,20%,  Hlorīdi: 0,60%,  Sērs: 0,15%, Hidroksiprolīns: 0,08%, Kālija citrāts: 1,1%. Uz kg: L-karnitīns: 100 mg.
Barības piedevas (uz kg):  A vitamīns (retinilacetāts): 15000 IV, D3 vitamīns (holekalciferols): 900 IV, E1 (Dzelzs): 113 mg, E2 (jods): 1 mg, E4 (varš): 8 mg, E5 (mangāns): 19 mg, E6 (cinks): 90 mg,  E8 (selēns): 0,35 mg, Antioksidanti. Tehnoloģiskās piedevas (uz kg): Tokoferola un rozmarīna ekstrakta dabisks maisījums.

INSTRUKCIJAS LIETOŠANAI: var izbarot sausā veidā vai samitrinātu ar siltu ūdeni. Dienas devas var būt dažāds, atkarībā no kaķa specifiskajām vajadzībām. Svarīgi, lai jūsu kaķim pastāvīgi ir pieejams tīrs un svaigs dzeramais ūdens. Uzglabāt aukstā, sausā vietā.


Ieteicamās devas (g/dienā)

Pieauguša kaķa svars (kg)2345678910
Siluets - Vājš 304050606575809095
Siluets – Norma 253545556070758590
Siluets – Liekais svars
253540505565707585

Ieteicamā dienas deva gramos dienā, pieejama nepārtraukti vai izbarojama vismaz 3 maltītēs. 

Informācija par produktu 
   Atpakaļ