MONGE VetSolution Urinary Struvite

Bezgraudu diētiska barība kaķiem ar struvītu urīnakmeņiem, kaķu idiopātisko cistītu

Fit-aroma MONGE VETSOLUTION FELINE URINARY STRUVITE sastāvā satur dzērveņu ekstraktu. Lai arī sterilie struvīti ir visbiežāk sastopamais struvītu tips pieaugušiem kaķiem, tikai aptuveni trešajai daļai (28,6%) no kaķiem ar diagnozi urolitiāze ir ievērojama bakteriūrija.
Escherichia coli ir visbiežāk atrastā baktērija pusē vai vienā trešdaļā infekcijas gadījumu. Struvītu urolīti var izšķīst, paskābinot urīna pH, palielinot urīna apjomu un barojot ar barību, kurā ir maz magnija un fosfora, kaut gan urīna paskābinātāji nepasargā no bakteriālām urīntrakta infekcijām.
Fit-aroma MONGE VETSOLUTION FELINE URINARY STRUVITE sastāvā satur dzērveņu ekstraktu, kas ir bagāts ar proantocianidīniem (PAC). PAC ar to unikālo molekulāro struktūru bloķē adhesīnus (virulenti faktori, iesaistīti baktēriju piesaistīšanā pie urīnvadu epitēlija šūnām). Tie iedarbojas uz dažādu adhesīnu tipiem, tos inhibējot (MR un MS adhesīni) uz matam līdzīgas fi mbrijas, kas ir izvirzīta ārpus baktērijas virsmas.

Viena ir fruktoze, kas inhibē MS fi mbriju adhesīnus; otra ir inhibitors ar lielu molekulāro svaru, kas neitralizē MS adhesīnus, pasargājot urīnpūsli no kolonizēšanas. Oligomēriskie proantocianidīni var pasargāt struvītu vidēju peroksidatīvu bojājumu, atjaunojot intracelulāro antioksidantu enzīmu aktivitāti, atbalstot SOD iedarbības efektivitāti. Vidējais šķīdināšanas laiks ir 8 nedēļas infekcijas ierosinātiem struvītiem, un 2 līdz 4 nedēļas sterilajiem struvītiem.  

 

Indikācijas: Struvītu urīnakmeņi, kaķu idiopātiskais cistīts (sāpīga urīnpūšļa sindroms, intersticiālais cistīts).

Kontrindikācijas: Oksalātu urīnakmeņi, grūsnība, laktācija, augšana.

OLBALTUMVIELAS: Olbaltumvielu un kilokaloriju attiecība (olbaltumvielas/kcal 90) ir optimāla, lai izvairītos no svara pieauguma, kas var kļūt par struvītu recidīva pastiprinošu faktoru.
TAUKI: MONGE VETSOLUTION FELINE URINARY STRUVITE sastāvā ir pareizs olbaltumvielu un tauku daudzums, lai mazinātu MAP (magnija amonija fosfāta heksahidrāta) urīnakmeņu veidošanos.
MINERĀLVIELAS: MONGE VETSOLUTION FELINE URINARY STRUVITE ir mazs magnija daudzums, kas ierobežo kristālu veidošanos un pasargā no urīnakmeņu veidošanās recidīva.
ENERĢIJA: OGĻHIDRĀTI 31%, OLBALTUMVIELAS 32%, TAUKI 37%.  

Sastāvs:   Hidrolizētas lašu olbaltumvielas (19%), manioka (tapioka), kartupeļi, cāļu tauki (konservēti ar tokoferolu un rozmarīna ekstrakta maisījumu), kaltēta cāļu gaļa, nešķīstošas zirņu šķiedras, tauki, burkānu pulveris, lašu tauki, minerālvielas, DL-metionīns, vitamīni, kālija hlorīds, ksilo-oligosaharīdi (0,4%), mikroelementi (ieskaitot helatizētos mikroelementus), taurīns, amonija hlorīds, Yucca schidigera, kaltētas dzērvenes (0,05%), L-karnitīns, liofi lizēta melone (0,005% - Super Oksīdu Dismutāzes avots).
Analītiskais sastāvs: Neapstrādātas olbaltumvielas: 33%, Tauku saturs: 17%, Neorganiskā matērija: 7,0%, Neapstrādātas šķiedras: 3,9%, Kalcijs: 1,3%, Fosfors: 0,8%, Nātrijs: 0,8%, Magnijs: 0,06%, Kālijs: 1,20%, Hlorīdi: 1,9%, Sērs: 0,16%, Taurīns: 0,4%, Kālija hlorīds: 0,4%, Amonija hlorīds: 0,2%. Uz kg: L-karnitīns: 100 mg.
Barības piedevas (uz kg):   A vitamīns (retinilacetāts): 16000 IV, D3 vitamīns (holekalciferols): 900 IV, E1 (Dzelzs): 146 mg, E2 (jods): 2 mg, E4 (varš): 12 mg, E5 (mangāns): 29 mg, E6 (cinks): 150 mg, E8 (selēns): 0,4 mg, Antioksidanti. Tehnoloģiskās piedevas (uz kg): Tokoferola un rozmarīna ekstrakta dabisks maisījums.

INSTRUKCIJAS LIETOŠANAI: var izbarot sausā veidā vai samitrinātu ar siltu ūdeni. Dienas devas var būt dažāds, atkarībā no kaķa specifiskajām vajadzībām. Svarīgi, lai jūsu kaķim pastāvīgi ir pieejams tīrs un svaigs dzeramais ūdens. Uzglabāt aukstā, sausā vietā.


Ieteicamās devas (g/dienā)

Pieauguša kaķa svars (kg)2345678910
Siluets - Vājš 304050556575809095
Siluets – Norma 253545556070758090
Siluets – Liekais svars
253540505565707580

Ieteicamā dienas deva gramos dienā, pieejama nepārtraukti vai izbarojama vismaz 2 maltītēs. Pastāvīga barības pieejamība rosina kaķi palielināt maltīšu skaitu, tādējādi ierobežojot sārmainu reakciju pēc ēšanas un struvītu kristālu veidošanās risku.

Informācija par produktu 
   Atpakaļ