MONGE Diabetic and Obesity

Diētiska mitrā barība suņiem ar lieko svaru un glikozes regulēšanai

Svars: 400 g

MONGE VETSOLUTION CANINE DIABETIC AND OBESITY ir pilnvērtīga diētiskā barība suņiem, kas izstrādāta, lai samazinātu lieko ķermeņa svaru un regulētu glikozes līmeni (cukura diabēts). Satur nukleotīdus, kas veicina imūnsistēmas darbību, platlapu sēklas, kas aizkavē kuņģa iztukšošanos un veicina sāta sajūtu, un ksilooligosaharīdus (XOS) zarnu mikrobiotas saglabāšanai. Tā sastāvā ir zems enerģijas blīvums un zems mono- un disaharīdu līmenis. Izstrādājuma sastāvā ir tikai viens dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielu avots.

SASTĀVS: Tuncis, kartupeļu ciete, zivju eļļa (laša eļļa 2%), rauga produkti (1%, hidrolizēti, no kuriem brīvi nukleotīdi 44%), minerālvielas, ksiloligosaharīdi (XOS 0,4%), Plantago sēklas (0,2%). Ogļhidrātu avots: kartupeļu ciete.

ANALĪTISKIE KOMPONENTI: neapstrādātas olbaltumvielas 9.5%, neapstrādātas šķiedras  1,5%, neapstrādāti tauki 2%, pelni 1.8%, mitrums 80%, ciete: kopējais cukura saturs: 2,2%, kopējais cukura saturs: 0,1%, metabolizētā enerģētiskā vērtība: 685 kcal/kg (modificēts pēc ūdens vienādojuma).


BARĪBAS PIEDEVAS/Kg: A vitamīns (retinilacetāts) 4375 SV, D3 vitamīns 245 SV, E vitamīns (all-rac-alfa-tokoferilacetāts) 29 mg, cinks (cinka oksīds 20 mg) 16 mg.
INSTRUKCIJAS LIETOŠANAI: Pirms lietošanas un pirms lietošanas perioda pagarināšanas ieteicams lūgt veterinārārsta atzinumu. Ieteicamais lietošanas ilgums: līdz mērķa ķermeņa svara sasniegšanai un pēc tam, ja tas nepieciešams mērķa ķermeņa svara uzturēšanai. Glikozes apgādes regulēšanai (cukura diabēts): sākotnēji līdz 6 mēnešiem. Efektīvai svara samazināšanai vai ideāla svara uzturēšanai nedrīkst pārsniegt ieteicamo dienas enerģijas devu. Ieteicamo dienas devu (skatīt tabulu) var sadalīt 2 ēdienreizēs dienā. Jāpasniedz istabas temperatūrā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un patērēt 24 stundu laikā. Uzglabāt vēsā un sausā vietā. *Tas var saturēt citu olbaltumvielu piemaisījumus. Tikai suņu barība, nav piemērota lietošanai pārtikā.
   Atpakaļ